на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY
ASICS

ASICS Патики GEL-KAYANO LEGACY

код на производ: 1203A325-100
11.190 MKD
11.190 MKD
7.833 MKD
Заштеда: 3.357 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд ASICS
Возраст За возрасни