на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07
NIKE

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07

код на производ: DV0788-105
8.090 MKD
8.090 MKD
6.472 MKD
Заштеда: 1.618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 45.5
  • 46
  • 47.5
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-016
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ7466-705
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 25%
4.790 MKD
големина
2XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7921-330
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DC9656-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.223 MKD
Заштеда 30%
8.890 MKD
големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9619-001
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 553558-161
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8883-200
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4353-003
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5