на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - CT302

код на производ: CT302LT
7.190 MKD
7.190 MKD
5.033 MKD
Заштеда: 2.157 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39.5
  • 40
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302RO
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
големина
4
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327LX
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
големина
10
10.5
11
4
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U997RHA
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U997RCE
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5