на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas Патики CAMPUS 00S W
adidas

adidas Патики CAMPUS 00S W

код на производ: GY0042
Šifra proizvođača: LZM32
Prosečna ocena:
6.688 MKD
6.688 MKD
6.688 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер IB7404
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.991 MKD
Заштеда 25%
3.988 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер HK5058
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.567 MKD
Заштеда 35%
5.488 MKD
големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер H15823
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.929 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер IA6429
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.397 MKD
Заштеда 35%
3.688 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер HL9311
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.242 MKD
Заштеда 35%
4.988 MKD
големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Дуксер H33587
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.659 MKD
Заштеда 55%
3.688 MKD
големина
34
36
38

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-