на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики MM High
NIKE Патики MM High
NIKE Патики MM High
NIKE Патики MM High
NIKE Патики MM High
NIKE Патики MM High
NIKE Патики MM High
NIKE Патики MM High
NIKE Патики MM High
NIKE Патики MM High
NIKE

NIKE Патики MM High

код на производ: FB9891-100
10.990 MKD
10.990 MKD
10.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Air Jordan 1 MM High е женска патика која го издигнува вашиот стил на повисоко ниво. Серијата Method of Make носи ограничена, возвишена серија на веќе докажани патики. Мекиот текстил на јазикот му дава луксуз на овие патики, додека врвните кожни облоги одржуваат префинет стил. Овие AJ1 патики ја нагласуваат деконструираната удобност. Погледнете уште еднаш и ќе забележите претерани Swoosh, зголемените слоеви и изразената силуета, што ги издвојува вашите Jordan патики од останатите. Текстилот кој е мек на допир ги прави овие Jordan патики удобни и флексибилни. Додека горниот дел има акцентирани слоеви, деконструирани дизајнерски елементи и поголем Swoosh, овие AJ1 MM патики ја задржуваат класичната AJ1 силуета. Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.218 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5860-615
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6844-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1869-113
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-001
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9