на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики GT-2160
ASICS Патики GT-2160
ASICS Патики GT-2160
ASICS Патики GT-2160
ASICS Патики GT-2160
ASICS Патики GT-2160
ASICS Патики GT-2160
ASICS Патики GT-2160
ASICS Патики GT-2160
ASICS Патики GT-2160
ASICS

ASICS Патики GT-2160

код на производ: 1203A320-020
7.990 MKD
7.990 MKD
5.593 MKD
Заштеда: 2.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
  • 46.5
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
  • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд ASICS
Возраст За возрасни