на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS

ASICS Патики GEL-NYC

код на производ: 1201A789-106
9.290 MKD
9.290 MKD
6.503 MKD
Заштеда: 2.787 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
  • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд ASICS
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A268-102
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 1201A879-020
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 1201A173-124
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
7.5
8
8.5
9
9.5