на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики PUMA SLIPSTREAM BBALL MIX
PUMA Патики PUMA SLIPSTREAM BBALL MIX
PUMA Патики PUMA SLIPSTREAM BBALL MIX
PUMA Патики PUMA SLIPSTREAM BBALL MIX
PUMA Патики PUMA SLIPSTREAM BBALL MIX
PUMA Патики PUMA SLIPSTREAM BBALL MIX
PUMA Патики PUMA SLIPSTREAM BBALL MIX
PUMA Патики PUMA SLIPSTREAM BBALL MIX
PUMA

PUMA Патики PUMA SLIPSTREAM BBALL MIX

код на производ: 393787-01
7.390 MKD
7.390 MKD
5.912 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392719-03
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 392718-01
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 390776-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.792 MKD
Заштеда 15%
7.990 MKD
големина
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 390048-08
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393266-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46