на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE

NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE

код на производ: FB9899-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Air Jordan 1 Mid SE е патика за тинејџери која ќе биде нивен најдобар пријател за време на многу авантури. Возрасните често велат „види, но не допирај“ Со овие патики Jordan, допирот е целата поента! Со кадифени врвки, надградени влошки, врвот на прстите и Swoosh, овие патики AJ1 се меки на допир. Врзувањето на патиките никогаш не било толку меко и лесно. Класична патика Air Jordan 1 Mid SE — го има држењето и амортизацијата што ви треба за освојување на ходниците и тротоарите. Плус, непосредно пред важен испит, протријте ја кадифената лента за среќа. Вградената единица Nike Air-Sole во петицата обезбедува лесно амортизирање. Кожниот горен дел обезбедува структура и издржливост, а гумениот ѓон обезбедува стисок без разлика на површината.
Спецификација:

 • Патики за тинејџери
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон
 • Лого Wings
 • Jumpman Air дизајн на јазикот

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD2979-450
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CZ2570-664
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 45C593-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 45B714-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.390 MKD
  Заштеда 55%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL