на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 327

код на производ: MS327HD
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NEW BALANCE 327 машки патики за рекреативно трчање, создадени врз основа на модели од 70-тите години, кога рекреативното трчање стана популарно. Реперот за квалитет на патики за трчање се префрли од само постоење на потребите за изведба. Иако дизајните од таа ера според денешните стандарди се сметаат за едноставни, таа деценија може да се смета за момент кога патиките за трчање станаа тоа што се денес. Одликувајќи се со аголна, испробана и докажана силуета на предниот ѓон, асиметрично поставена буква „N“ и заоблен ѓон инспириран од патеката, 327 ви носи префинет редизајн на тркачкото наследство.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Мрежест горен дел / кожа антилопа
 • Широко N лого
 • Дизајн инспириран од патики од 70-тите
 • Прилагодливи врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT33559-ACK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT33559-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327HC
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ML610TBC
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  5
  5.5
  6
  6.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327CBW
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11.5
  4
  5
  5.5
  6
  6.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327CTB
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.618 MKD
  Заштеда 25%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  8.5
  9
  9.5