на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 550

код на производ: BBW550DI
9.290 MKD
9.290 MKD
6.503 MKD
Заштеда: 2.787 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер WT33555-MS
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер WT13501-BK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.810 MKD
Заштеда 45%
3.290 MKD
големина
XS

слични производи