на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
CONVERSE

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE

код на производ: A04689C
Prosečna ocena:
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 561675C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 568497C
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
големина
10
10.5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5