на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN
CONVERSE

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN

код на производ: A04474C
7.990 MKD
7.990 MKD
5.593 MKD
Заштеда: 2.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 45
  • 41
  • 41.5
  • 42
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04704C
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A05094C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A00869C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 172895C
5.618 MKD
Заштеда 25%
7.490 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 171545C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 166800C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7