на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327

код на производ: MS327HC
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 45.5
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер MT33559-ACK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT23565-PHM
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.267 MKD
Заштеда 25%
5.690 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT23552-SAH
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.992 MKD
Заштеда 25%
3.990 MKD
големина
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT33559-MS
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT13564-NTD
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.139 MKD
Заштеда 45%
3.890 MKD
големина
2XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327HD
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ML610TBC
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
5
5.5
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327CBW
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11.5
4
5
5.5
6
6.5
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327CTB
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.617 MKD
Заштеда 25%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
8
8.5
9
9.5