на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH
NIKE

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 PRO-TECH

код на производ: FB8875-002
10.190 MKD
10.190 MKD
10.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44.5
  • 45
  • 41
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DD5925-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
2XL
M
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DX0566-113
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.201 MKD
Заштеда 10%
6.890 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4801-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.233 MKD
Заштеда 35%
9.590 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-330
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.218 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
M
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
10.362 MKD
Заштеда 15%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5