на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG

код на производ: IE4267
Šifra proizvođača: MAP80
7.388 MKD
7.388 MKD
6.649 MKD
Заштеда: 739 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46 2/3
  • 47 1/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID4658
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
4-
5
5-
6
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID4637
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE7206
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
големина
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики ID4656
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики ID4655
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5