на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики NITEBALL
Патики NITEBALL
Патики NITEBALL
Патики NITEBALL
Патики NITEBALL
Патики NITEBALL
Патики NITEBALL
Патики NITEBALL
Патики NITEBALL
Патики NITEBALL

Патики NITEBALL

код на производ: H06510
Šifra proizvođača: N6066
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas NITEBALL е машка патика инспирирана од кошарката со отстранливо лого Tri-Leaf на апликацијата. Давајќи му форма и форма на разиграниот дух кој ја дефинира кошаркарската култура, овие патики на adidas ви носат возбудливо ниво на енергија за ден или ноќ. Нивниот кожен и велур горен дел дава возвишени вибрации на лежерен изглед, додека препознатливите три риги внесуваат свежи бои во дизајнот на патиките. Средниот ѓон Lightstrike обезбедува супер лесно амортизирање за неверојатна брзина. Облечете ги овие патики за самодоверба и стил секој ден од неделата.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и велур
 • Текстилна облога
 • Амортизација на светлосниот удар
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-259
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-222
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H06710
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.929 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  големина
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Спреј SV003-SC
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  392 MKD
  Заштеда 20%
  490 MKD
  големина
  NS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5