на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas Патики GAZELLE BOLD
adidas

adidas Патики GAZELLE BOLD

код на производ: ID6998
Šifra proizvođača: LYU79
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 38
 • 39 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas GAZELLE BOLD женските lifestyle патики зрачат со добар старомоден дизајн, со модерен пресврт. Овие патики се одликува со слоевит гумен ѓон со детали како слоевито брендирање на аdidas по должината на петицата и суптилни бои. Горниот дел е изработен од врвна кожа од антилопа, со тонски акценти и контрастни аdidas пруги. Со својата силна основа и прогресивен стил, овие патики секогаш ќе се вклопат во вашата гардероба.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од антилопа
 • Гумен ѓон на платформа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HJ7861
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.462 MKD
  Заштеда 35%
  3.788 MKD
  големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33587
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.660 MKD
  Заштеда 55%
  3.688 MKD
  големина
  38
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB5912
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H15823
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.930 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-