на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY
NIKE

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 NTY

код на производ: FB8877-200
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DX0566-113
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.201 MKD
Заштеда 10%
6.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-281
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7998-672
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DM6474-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.778 MKD
Заштеда 35%
8.890 MKD
големина
2XL
L
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5