на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM XLG
adidas Патики FORUM XLG
adidas Патики FORUM XLG
adidas Патики FORUM XLG
adidas Патики FORUM XLG
adidas Патики FORUM XLG
adidas Патики FORUM XLG
adidas Патики FORUM XLG
adidas Патики FORUM XLG
adidas Патики FORUM XLG
adidas

adidas Патики FORUM XLG

код на производ: IG2577
Šifra proizvođača: LZZ87
7.388 MKD
7.388 MKD
6.279 MKD
Заштеда: 1.109 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ако сакате да се истакнете од толпата, овие женски lifestyle патики adidas Forum KSLG се дизајнирани да го прават токму тоа. Со динамична комбинација на мазен кожен горен дел и армиран гумен ѓон, овие патики можат да ве одведат од скејт паркот до уметничката галерија со стил. Новите текстури и детали во тонскиот X-преклоп и двослојниот јазик го туркаат Forum на нова смела територија. Облечете ги овие адидас патики и подгответе се за сите погледи вперени кон вас.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33587
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.659 MKD
  Заштеда 55%
  3.688 MKD
  големина
  38
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.199 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN5899
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-