на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas

adidas Патики FORUM LOW

код на производ: IE7420
Šifra proizvođača: LZH60
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas FORUM LOW се класични женски lifestyle патики во кошаркарски стил, кои се истакнуваат со своите експресивни бои. На раскрсницата на спортот, музиката и модата, патиките на adidas FORUM ги комбинираат кошаркарските вибрации од 70-тите со модерен шарм. Пругите и деталите на аdidas прикажуваат смели бои на обложен кожен горен дел со контрастна постава и врвки. Специјалното лого за летен камп и деталите од тантела инспирирани од нараквиците за пријателство ги одржуваат класичните летни забавни вибрации.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел обложен со антилопа и полиуретан, со детали од вештачка кожа
 • Внатрешност од фротир
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.795 MKD
  Заштеда 55%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-