на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики CT302

код на производ: CT302RO
7.190 MKD
7.190 MKD
5.752 MKD
Заштеда: 1.438 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Благодарение на спојот на перформансите и ненаметливата, лежерна елеганција, унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE CT302 се одраз на безвременскиот класичен стил. Користејќи го моделот на теренот од 1980-тите како почетна точка, CT302 додава среден ѓон со сложена висина, преголема верзија на класичниот дизајн на надворешниот ѓон и гумена обвивка на прстите. Спецификација:

 • Унисекс lifestyle патики
 • Мрежест горен дел / антилопа кожа
 • Надворешна обвивка од Pro Court на прстите
 • Минијатурен текст NB на средниот ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-AGY
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.243 MKD
  Заштеда 35%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U4

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U327LX
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.752 MKD
  Заштеда 20%
  7.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  4
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U997RHA
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U997RCE
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5