на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE Патики Lunar Force 1
NIKE

NIKE Патики Lunar Force 1

код на производ: DZ5320-001
12.190 MKD
12.190 MKD
9.752 MKD
Заштеда: 2.438 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Lunar Force 1 е машка lifestyle патика која ќе ви помогне да изгледате добро дури и кога е постудено од другата страна на Месечината. Изработен од водоотпорна кожа до цврст ѓон, Lunar Force 1 го прилагодува AF1 стилот за да можете да го одржувате пламенот кога ќе дојде време. Металниот чипкаст дел и преголемиот јазик ја носат цврстината на планинската чизмичка, додека дизајнот на прстите со ѕвездени прсти му дава предност на вашиот изглед. Горниот дел од врвната кожа е издржлив и лесен за чистење. Синтетичката изолација помага да ги одржувате стапалата суви и топли. Моделот на ѕвездата е изработен од издржлива пластика, што придонесува за цврстиот дизајн. Првично дизајнирана за професионални кошаркари, оваа патика има воздушна единица која обезбедува лесно амортизирање. Јазикот е обвиткан преку зглобот на глуждот за да ги заштити од влага и студ. Цврстиот гумен ѓон со агресивен модел обезбедува држење и издржливост.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Горен дел од врвна кожа
 • Цврст гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD7415-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD6168-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-508
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4801-722
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.233 MKD
  Заштеда 35%
  9.590 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4880-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.505 MKD
  Заштеда 45%
  8.190 MKD
  големина
  L

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9619-001
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 553558-161
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB8883-200
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ4353-003
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5