на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM XLG W
adidas Патики FORUM XLG W
adidas Патики FORUM XLG W
adidas Патики FORUM XLG W
adidas Патики FORUM XLG W
adidas Патики FORUM XLG W
adidas Патики FORUM XLG W
adidas Патики FORUM XLG W
adidas Патики FORUM XLG W
adidas Патики FORUM XLG W
adidas

adidas Патики FORUM XLG W

код на производ: IG2578
Šifra proizvođača: LZZ87
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HN5899
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IB7435
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H15823
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.930 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
големина
34
36
38
40

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7