на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas

adidas Патики GAZELLE BOOT W

код на производ: ID6983
Šifra proizvođača: LYT21
7.988 MKD
7.988 MKD
6.390 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер H20431
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.795 MKD
Заштеда 55%
3.988 MKD
големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Дуксер H20410
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.200 MKD
Заштеда 55%
4.888 MKD
големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Дуксер IB7406
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.991 MKD
Заштеда 25%
3.988 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер HN8329
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.657 MKD
Заштеда 35%
4.088 MKD
големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер IB5913
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.991 MKD
Заштеда 25%
3.988 MKD
големина
L
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-