на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE

NIKE Патики Air Max 1

код на производ: FD9082-102
Prosečna ocena:
10.190 MKD
10.190 MKD
8.152 MKD
Заштеда: 2.038 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 1 е машка lifestyle патика со која ќе бидете лидер на чопорот. Инспирирани од француската архитектура, прославени во спортот и ценети во модата, ова се првите патики во семејството кои го воведоа светот на Air. Со брз изглед, докажано амортизирање и класичен брановиден браник, не е ни чудо што владеат од 1987 година. Плишано и удобно, Max Air перничето ја има вистинската поддршка. Гумата на ѓонот има жлебови за максимална флексибилност.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Max Air единица.
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7050-817
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.633 MKD
  Заштеда 35%
  5.590 MKD
  големина
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:12
  Дуксер FB7921-330
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер FB7290-281
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  големина
  L
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 921826-021
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5