на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas

adidas Патики Niteball

код на производ: ID8073
Šifra proizvođača: NJN19
8.588 MKD
8.588 MKD
6.012 MKD
Заштеда: 2.576 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер H06710
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.930 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA4885
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IA4785
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.282 MKD
Заштеда 30%
4.688 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи