на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas Патики RIVALRY LOW W
adidas

adidas Патики RIVALRY LOW W

код на производ: IE7286
Šifra proizvođača: LZR00
6.688 MKD
6.688 MKD
5.350 MKD
Заштеда: 1.338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер HJ7861
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.462 MKD
Заштеда 35%
3.788 MKD
големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
Дуксер HN8329
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.657 MKD
Заштеда 35%
4.088 MKD
големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер HN5890
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.657 MKD
Заштеда 35%
4.088 MKD
големина
34
36
38

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-