на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 997R

код на производ: U997RHA
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46.5
  • 40.5
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302RO
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
големина
4
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327LX
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
големина
10
10.5
11
4
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U997RCE
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5