на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE Патики Air Max 1
NIKE

NIKE Патики Air Max 1

код на производ: FD9082-101
10.090 MKD
10.090 MKD
8.072 MKD
Заштеда: 2.018 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Обновете ја вашата колекција Air Max и подгответе се за новата сезона во машките патики Nike Air Max 1 Lifestyle. Инспирирани од француската архитектура, поддржани од спортисти и модни познавачи, тие сега имаат уште едно реиздание. Оригинално дизајнирани за тркачки перформанси, тие го задржаа видливиот воздушен ѓон до денес, се со цел беспрекорна удобност. Комбинацијата на револуционерната Air технологија и естетика која е пред своето време, го направи AIR MAX патика за сите времиња и прилики. Гумениот надворешен ѓон со жлебови додава флексибилност додека надворешниот Waffle ѓон ја максимизира влечната сила.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Air
 • Надворешен Waffle ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ7466-705
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 25%
  4.790 MKD
  големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DM6474-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.778 MKD
  Заштеда 35%
  8.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR3087-485
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.242 MKD
  Заштеда 25%
  6.990 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-330
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9619-001
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 553558-161
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB8883-200
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ4353-003
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5