на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST
NIKE

NIKE Патики W NIKE DUNK LOW TWIST

код на производ: DZ2794-001
Prosečna ocena:
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер FN4488-337
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5860-615
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB4609-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-272
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.218 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4599-576
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.193 MKD
Заштеда 25%
5.590 MKD
големина
L
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DX9176-106
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
8.090 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5