на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
VANS Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
VANS Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
VANS Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
VANS Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
VANS Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
VANS Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
VANS Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
VANS

VANS Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE

код на производ: VN0009QCNWD
5.790 MKD
5.790 MKD
4.053 MKD
Заштеда: 1.737 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 40.5
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд VANS
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007P2TWB
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46