на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE Патики Jordan Stadium 90
NIKE

NIKE Патики Jordan Stadium 90

код на производ: FB2269-102
9.690 MKD
9.690 MKD
7.752 MKD
Заштеда: 1.938 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Stadium 90 се женски lifestyle патики со кои ја развивате вашата игра. Патиката зема елементи од великаните и ги претвора во нешто сосема уникатно. Комбинирајќи ги легендарните дизајнерски елементи на AJ1 и AJ5, оваа нова класика ја нагласува удобноста, издржливоста и стабилноста. Структурираниот горен дел е направен од вистинска, синтетичка кожа и текстил, додека технологијата Nike Air ги апсорбира ударите и обезбедува добро амортизирање. Овие патики нудат уникатно чувство кое само Air Max може да ви го даде.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Nike Air технологија
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4603-234
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-334
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.190 MKD
  големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.373 MKD
  Заштеда 35%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DH3041-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  3X

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5