на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE Патики DUNK LOW BG ESS
NIKE

NIKE Патики DUNK LOW BG ESS

код на производ: FN6973-100
6.590 MKD
6.590 MKD
6.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 38
  • 37.5
  • 39
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU9223-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 95B297-GEH
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.943 MKD
Заштеда 35%
2.990 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер FD3285-222
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-002
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0367-001
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-001
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3386-100
5.190 MKD
големина
1.5Y
11C
12.5
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y