на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas

adidas Патики FORUM BOOT

код на производ: IE7206
Šifra proizvođača: LZD31
8.588 MKD
8.588 MKD
7.729 MKD
Заштеда: 859 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45 1/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID4658
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
4-
5
5-
6
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID4637
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики ID4656
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики ID4655
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5