на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 574

код на производ: WL574ZSO
6.290 MKD
6.290 MKD
5.032 MKD
Заштеда: 1.258 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 40
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Сите велат дека женската lifestyle патика NEW BALANCE 574 е патиката на сите времиња, нели? Не навистина. 574 е можеби нашата најневеројатна легенда. Дизајнирана е како сигурна патика која може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, ненаметлива разновидност е токму она што го катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислен како хибриден дизајн on-road/off-road, 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон
 • ENCAP - перниче за среден ѓон
 • Мрежест горен дел / кожа од антилопа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT33555-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT13501-BK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.809 MKD
  Заштеда 45%
  3.290 MKD
  големина
  XS

  слични производи