на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE Патики Jumpman 3-Peat
NIKE

NIKE Патики Jumpman 3-Peat

код на производ: DZ4475-168
11.690 MKD
11.690 MKD
9.352 MKD
Заштеда: 2.338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 45.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките патики Jumpman 3-Peat им оддава почит на првите три шампионати што Мајкл Џордан ги играше со патика што го собира најдоброто од играта на Мајкл Џордан. Овие машки патики ги наследуваат сите карактеристики на моделите AJ6, 7 и 8, кои се комбинирани во една патика. Горниот дел е изработен од мешавина на кожа и текстил, што обезбедува цврстина и удобност, без разлика колку долго ќе трае кошаркарскиот натпревар. Овие машки патики се моделирани по претходните модели користејќи ги нивните најдобри елементи. Горниот дел и јазикот се земени од AJ6 и 7. Логото на Nike Air на петицата доаѓа од AJ6, а формата на петицата е моделирана по AJ8. Ѓонот е моделиран по моделот AJ6. Единицата Air-Sole во внатрешноста на ѓонот обезбедува лесно амортизирање.
Спецификација:

 • Извезено лого на Jumpman
 • Единица Air-Sole

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-330
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-010
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.632 MKD
  Заштеда 20%
  8.290 MKD
  големина
  2XL
  L
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5