на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Force 1 Low
NIKE Патики Force 1 Low
NIKE Патики Force 1 Low
NIKE Патики Force 1 Low
NIKE Патики Force 1 Low
NIKE Патики Force 1 Low
NIKE Патики Force 1 Low
NIKE Патики Force 1 Low
NIKE Патики Force 1 Low
NIKE Патики Force 1 Low
NIKE

NIKE Патики Force 1 Low

код на производ: FJ3486-101
4.090 MKD
4.090 MKD
4.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
 • 17
 • 18.5
 • 19.5
 • 21
 • 22
 • 24
 • 25
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Force 1 Low се детски патики lifestyle. Иако создадени во осумдесеттите години на минатиот век како кошаркарски патики, овие патики го пронајдоа патот од производителот до игралиштето и со години се модна икона. Мазната и издржлива кожа е направена да издржи многу игри на кошарка, но и играње на трева, песок... Гумениот ѓон обезбедува држење без разлика на површината. Влошките од пена ја зголемуваат удобноста, правејќи трчање, скокање и играње поудобно.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи