на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas Патики Terrex Trailmaker
adidas

adidas Патики Terrex Trailmaker

код на производ: FY2229
Šifra proizvođača: LEG57
8.588 MKD
8.588 MKD
6.870 MKD
Заштеда: 1.718 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas TERREX SWIFT MID GORE-TEX се лесни и разновидни машки патики за планинарење со извонреден стисок. Можете да ја погледнете мапата онолку пати колку што сакате пред да зачекорите на патеката, но она што е таму не е така лесно да се предвиди е патеката. Но, токму тоа е поентата и целата забава. Овие adidas патики за планинарење се подготвени за калливи и карпести терени. Надворешниот Traxion ѓон ви ја дава издржливоста и стабилноста кои ви се потребни. GORE-TEX мембраната гарантира дека секоја промена на времето нема да ви ја расипе авантурата.
Спецификација:

 • Машки патики за планинарење
 • Полудлабок профил
 • Брз систем на врзување
 • Горен дел со GORE-TEX мембрана
 • Водоотпорен горен дел
 • Обликувано засилување на петицата
 • Среден Eva ѓон и обликувана влошка
 • Traxion гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2088
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IL2512
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HM2494
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.437 MKD
  Заштеда 35%
  5.288 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер II5763
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  големина
  2XL
  L
  S
  XL

  слични производи