на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas

adidas Патики RIVALRY LOW

код на производ: GX2272
Šifra proizvođača: LZI90
6.688 MKD
6.688 MKD
5.684 MKD
Заштеда: 1.004 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 10.5
  10.5
 • 46
 • 7.5
  7.5
 • 8.5
  8.5
 • 43 1/3
 • 9.5
  9.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер IA4885
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер HK7340
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.982 MKD
Заштеда 35%
4.588 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер H06710
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.929 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
големина
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE2304
6.789 MKD
Заштеда 15%
7.988 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG7521
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ2167
6.150 MKD
Заштеда 20%
7.688 MKD
големина
10
11
11-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID8073
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FZ6327
5.350 MKD
Заштеда 20%
6.688 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5