на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas

adidas Патики SUPERSTAR 360 BOOT I

код на производ: ID9465
Šifra proizvođača: LYT58
4.288 MKD
4.288 MKD
4.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29
 • 31
 • 12K
  12K
 • 32
 • 31.5
 • 4-K
  4-K
 • 20
 • 22
 • 21
 • 23.5
 • 23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 25.5
 • 27
 • 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи