на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: IF7616
Šifra proizvođača: MAT13
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR се класични женски lifestyle патики, освежени со детали со леопард принт. Уште од првите чекори на кошаркарскиот терен, патиките на adidas Superstar ја надминаа кошарката и оставија свој белег на современата мода. Овој пар продолжува да го прикажува својот безвременски дизајн со детали како што се обликот на школка во пределот на прстите и елегантната силуета. Пругите на аdidas добиваат леопард принт за да се осигурате дека ќе се издвоите од толпата. Врзете ги и почувствувајте зошто овие патики се класика.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33587
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.659 MKD
  Заштеда 55%
  3.688 MKD
  големина
  38
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB5912
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.199 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN8329
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-