на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 '07

код на производ: DV0788-103
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Сјајот продолжува во машките lifestyle патики Nike Air Force 1 '07, кошаркарските икони. Овозможува свеж пресврт на она што најдобро го знаете: легендарна удобност, конструкција од 80-тите што резонираше со ерата и стилот на „ништо освен кошарката“. Зашиените кожни слоеви на горниот дел обезбедуваат издржливост, поддршка и спортски изглед. Првично дизајнирани за кошарка, Nike Air перничињата обезбедуваат леснотија и целодневна удобност. Средниот ѓон од пена нуди совршено амортизирање и додава удобност. Перфорациите на горниот дел овозможуваат дишење, додека плиткиот профил дава чист изглед со јасни линии. Логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Гумениот ѓон обезбедува издржливост, држење и спортски стил на наследство.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Лого на Nike
 • Перфорации
 • Nike Air перничиња
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX0566-113
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.201 MKD
  Заштеда 10%
  6.890 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-508
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7050-817
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.633 MKD
  Заштеда 35%
  5.590 MKD
  големина
  2XL
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-330
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX0566-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.543 MKD
  Заштеда 35%
  6.990 MKD
  големина
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5