на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas

adidas Патики OZWEEGO

код на производ: ID9825
Šifra proizvođača: MAW96
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 10.5
  10.5
 • 42
 • 8.5
  8.5
 • 43 1/3
 • 9.5
  9.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas OZWEEGO се удобни машки lifestyle патики кои носат стил со своите препознатливи панели. Водени од удобноста и инспирирани од минатото, овие патики се став сами по себе. Свилени делови од антилопа го преземаат водството на горниот дел што е преполовен со прекривка од 360 степени што се вклопува во густ ѓон. Резултатот е храбар нов изглед изграден на класична силуета. Секој чекор е поддржан од EVA среден ѓон со амортизација adiPRENE и adiPRENE+ за целодневна удобност со исклучителен изглед.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од антилопа
 • ЕВА среден ѓон
 • adiPRENE и adiPRENE+ технологија
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HK7340
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.982 MKD
  Заштеда 35%
  4.588 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA4885
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE2304
  6.790 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7521
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ2167
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.150 MKD
  Заштеда 20%
  7.688 MKD
  големина
  10
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8073
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FZ6327
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5