на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: ID7183
Šifra proizvođača: MAU98
4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 28
 • 30
 • 29
 • 32
 • 34
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR детските lifestyle унисекс патики го зрачат младешкиот дух на Џејмс Џарвис. Џејмс Џарвис создава ликови кои им се допаѓаат на сите возрасти. Светли детали и среќни ликови сигурно ќе ги насмеат децата. Класичните дизајнерски елементи кои ги прават патиките Superstar главен во гардеробата сè уште се тука, плиткиот профил и обликот на школка во пределот на прстите. Децата ќе имаат удобност во текот на целиот ден со OrthoLite® влошка која го амортизира секој чекор.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • OrthoLite® влошка
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID6891
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.479 MKD
  Заштеда 10%
  6.088 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-