на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas Патики NITEBALL
adidas

adidas Патики NITEBALL

код на производ: ID3120
Šifra proizvođača: NKD16
8.588 MKD
8.588 MKD
6.870 MKD
Заштеда: 1.718 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas NITEBALL женските lifestyle патики не се плашат да бидат смели и експресивни. Сложените панели и слоеви во контрастни бои ја истакнуваат елегантната форма, додека зголемените аdidas ленти и ретро кошаркарската ДНК додаваат храбар спортски изглед. Амортизацијата Lightstrike гарантира дека удобноста е секогаш тука за да го поддржи секој ваш чекор.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Lightstrike перниче

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-