на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики GEL-LYTE III OG
ASICS Патики GEL-LYTE III OG
ASICS Патики GEL-LYTE III OG
ASICS Патики GEL-LYTE III OG
ASICS Патики GEL-LYTE III OG
ASICS Патики GEL-LYTE III OG
ASICS Патики GEL-LYTE III OG
ASICS Патики GEL-LYTE III OG
ASICS

ASICS Патики GEL-LYTE III OG

код на производ: 1201A762-020
9.290 MKD
9.290 MKD
9.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
 • 47
 • 48
 • 48.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 5
  5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics Gel-Lyte III OG е унисекс, иконична патика која комбинира ретро стил со модерен комфор. Станува збор за патики кои претставуваат класика меѓу моделите на ASICS и обезбедуваат не само супериорна издржливост, туку и препознатлива естетика која привлекува внимание. Тие се опремени со ASICS Gel технологија во ѓонот, која обезбедува одлично амортизирање и поддршка при одење или трчање. Ова овозможува удобно искуство за време на целодневната употреба и го намалува заморот на нозете.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Gel-Lyte во ѓонот
 • Лого на Asics

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи