на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE

NIKE Патики Air Max 270

код на производ: DD1646-407
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
 • 21
 • 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 270 е детска патика со која ја покажувате љубовта кон Air Max уште од првите чекори. Nike Air Max 270 ви носи сè за што сте сонувале. Она што најмногу го сакаме кај овие патики е големата Max Air единица која буквално се обвиткува околу стапалото на детето и обезбедува неверојатна удобност. Горниот дел е изработен од текстил кој овозможува дишење и придонесува оваа патика да биде исклучително лесна. Овој модел овозможува единицата 270 Max Air да биде видлива за 270 степени. Средниот ѓон е изработен од пена, што придонесува за чувството на мекост и обезбедува лесни и сигурни први чекори.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Гумен ѓон
 • Max Air единица

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM3386-100
  5.190 MKD
  големина
  1.5Y
  11C
  12.5
  12C
  13C
  1Y
  2.5Y
  3Y