на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS Патики GEL-NYC
ASICS

ASICS Патики GEL-NYC

код на производ: 1201A789-750
9.290 MKD
9.290 MKD
9.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
 • 47
 • 48
 • 48.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 5
  5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics Gel-NY се машки патики дизајнирани за тркачи и направени со фокус на удобноста и перформансите. Горниот дел на патиките е изработен од квалитетни материјали, вклучително и мрежеста ткаенина која овозможува проток на воздух и ги одржува стапалата суви при долготрајно носење. Овие патики се опремени со Asics Gel технологија во ѓонот, која обезбедува дополнителна удобност и ги ублажува ударите при трчање. Дизајнот на патиките е модерен и привлечен, а ѓонот е изработен од гума што обезбедува добро држење на различни површини, што ја зголемува стабилноста и го намалува ризикот од повреди. Патиките Asics Gel-NYC се погодни за трчање на различни површини и растојанија. Овие патики се многу популарни меѓу љубителите на брендот и моделот Asics, како и меѓу тркачите кои сакаат да имаат квалитетни обувки кои ќе им помогнат да ги постигнат своите цели и да ги подобрат своите перформанси. Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон
 • Технологија на ѓон Asics Gel

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara