на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE

NIKE Патики Air Max 270

код на производ: AO2372-407
6.890 MKD
6.890 MKD
6.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 12.5
  12.5
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 270 се детски lifestyle патики со кои вашите малечки ќе шетаат како во воздух. Nike Air Max 270 со првата единица Max Air создадена специјално за колекцијата Nike Sportswear, овие патики обезбедуваат неоспорна удобност и стабилност. Единицата Max Air апсорбира и враќа енергија со секој чекор Овие детски патики се дизајнирани врз основа на оригиналниот модел Air Max 180 од 1991 година, од кој го наследиле претеран јазик и лого, но во исто време носат модерен дизајн и нови технологии правејќи оваа патика од омилените производи на Nike Brand. Единицата Max Air со голем волумен во петицата нуди адаптивно амортизирање, а еластичната конструкција на патиката обезбедува добро чувство и одлично вклопување. Системот за поврзување обезбедува стабилност и удобност.
Спецификација:

 • Детски патики - lifestyle
 • Гумен ѓон
 • Max Air единица

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи